Najlepszy adres dla rolet

Aktualności

Większe gabaryty bram w systemach Aluprof

Firma Aluprof poddała ponownym badaniom typu wybrane systemy bram. Testy przeprowadzone w Centrum Badań i Innowacji Aluprof w Bielsku-Białej pod nadzorem Instytutu Techniki Budowlanej wykazały, że nasze rozwiązania umożliwiają fabrykację produktów o znacznie większych powierzchniach niż było to możliwe do tej pory.

czytaj więcej

Aluprof Partnerem Strategicznym programu "Dom Bezpieczny"

ALUPROF wspiera ogólnopolski program Dom Bezpieczny, którego celem jest zbudowanie świadomości społecznej w zakresie bezpiecznego użytkowania domów i mieszkań. Inicjatywa ma pokazać jak w prosty sposób zabezpieczyć się przed fundamentalnymi zagrożeniami: pożaru, zalania czy włamania. 

czytaj więcej

Aluprof na targach BATIMAT w Paryżu

W dniach 06-10.11.2017 roku w Paryżu odbędzie się największe, a zarazem najważniejsze wydarzenie branży budowlanej we Francji - Międzynarodowe Targi Budowlane BATIMAT 2017. Wystawa, która ma swoje kolejne edycje nieprzerwanie od 1959 roku, corocznie gromadzi blisko 2,5 tysiąca wystawców i 350 000 zwiedzających z całego świata.

czytaj więcej

Aluprof SmartControl

Firma Aluprof odświeżyła layout aplikacji Zenpro SmartControl, jednoczesnie zmieniając także jej nazwę na Aluprof SmartControl.

czytaj więcej

Moskitiera w zestawie rolet w „dowolnym” miejscu

Mając na względzie komfort I funkcjonalność oferowanych systemów roletowych, firma Aluprof wprowadziła do oferty rozwiązanie, które umożliwia montaż moskitiery w zestawie rolet w dowolnym miejscu.

czytaj więcej

Nowy system rolet do zabudowy SDZ

Firma Aluprof bacznie śledzi potrzeby rynków europejskich i w tym względzie stara się na bieżąco dostosowywać swoją ofertę.  Najnowszą propozycją skierowaną głownie pod rynek francuski jest system rolet do zabudowy SDZ.

czytaj więcej

Złota Budowlana Marka Roku 2017 dla ALUPROF

XIII edycja Gali Budowlanej Marki Roku odbyła się w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy. Jak co roku przyznano wiele wyróżnień i tytułów, które honorują producentów cenionych przez wykonawców. Firma ALUPROF została nagrodzona Złotym Championem Roku 2017 w kategorii „Profile okienne aluminiowe” oraz Złotymi Budowlanymi Markami Roku 2017 w kategorii „Systemy roletowe” i  „Profile okienne aluminiowe”. 

czytaj więcej

Systemy rolet tekstylnych Aluprof - indywidualny charakter wnętrza

Firma ALUPROF  S.A. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wzbogaciła swoją ofertę o nowy system rolet materiałowych. Produkt cechuje jednocześnie prostota i elegancja. Jego aluminiowa konstrukcja i starannie dopracowane detale to zaproszenie do świata nowoczesnego designu.

czytaj więcej

Nowa moskitiera plisowana Harmony - optymalne wykorzystanie powierzchni

System moskitiery plisowanej MPH Harmony to najnowsze rozwiązanie firmy Aluprof zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca. 

czytaj więcej

ALUPROF z "Orłem Rzeczpospolitej"

25 kwietnia 2017 w Muzeum Historii Żydów Polskich odbyła się uroczysta gala XIX. edycji „Listy 500” – zestawienia prezentującego najlepsze polskie przedsiębiorstwa. W tegorocznym rankingu już po raz kolejny pojawiła się firma ALUPROF S.A., europejski lider produkcji systemów aluminiowych dla budownictwa.

czytaj więcej

ALUPROF Gepardem Biznesu 2016

ALUPROF S.A. otrzymał tytuł Geparda Biznesu 2016. Tym samym firma znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Ranking został zrealizowany przez Instytut Europejskiego Biznesu, który jest wydawcą magazynu przedsiębiorców „Europejska Firma”.

czytaj więcej

ALU-EDUKATOR 2017 - szkolenia z nowości w systemach rolet, bram i moskitier

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejny cykl szkoleń regionalnych ALU-EDUKATOR  w zakresie "Nowości w ofercie systemów rolet, bram i moskitier Aluprof".

czytaj więcej

ALUPROF Konsumenckim Liderem Jakości 5-lecia

Miło nam poinformować, że firma Aluprof została uhonorowana prestiżową nagroda Konsumenckiego Lidera Jakości 5-lecia w kategorii: profile i systemy aluminiowe. Nagroda jest potwierdzeniem wiodącej pozycji naszej firmy wśród innych dostawców tego typu wyrobów, a także niegasnącego zaufania ze strony klientów i wykonawców.

czytaj więcej

Inteligentne zarządzanie oświetleniem w Twoim domu

Wraz z początkiem roku firma Aluprof wprowadziła do oferty nowy sterownik radiowy AL-RSP 01, który dzięki zastosowaniu centrali Zenpro SmartControl lub nadajników serii DC umożliwa sterowanie nie tylko roletami, ale również oświetleniem.

czytaj więcej