kupujpolskie

Najlepszy adres dla rolet

Aktualności

Aluprof w rankingach polskiej gospodarki

Kolejny rok przyniósł szereg sukcesów w rankingach polskiej gospodarki dla firmy ALUPROF. Ponownie doceniono ciężką pracę i rozwój przedsiębiorstwa w trzech klasyfikacjach ważnych dla krajowego biznesu. Mocna pozycja w rankingach branży budowlanej świadczy o wysokim i ciągłym rozwoju firmy oraz sprawdzonych produktach o wysokiej jakości.

czytaj więcej

Czym grozi niesystemowe podejście

Istnieje szereg czynników, od których uzależnione jest poprawne działanie rolet zewnętrznych, a tym samym zachowanie przez nie odpowiednich właściwości – od termicznych po antywłamaniowe. Poprawny montaż stanowi tylko jeden z nich. Bardzo ważnym elementem wpływającym na prawidłowe zachowanie systemów jest także sposób ich produkcji, a zwłaszcza to czy proces ten odbywa się zgodnie z wytycznymi systemodawcy. 

 

czytaj więcej

ALUPROF walczy z wirusem i wspiera bohaterów

Przystosowując się do obecnej sytuacji i chcąc zagwarantować wymagane wsparcie obecnym i przyszłym klientom, wszystkie działy ALUPROF zajmujące się obsługą interesantów pracują na bieżąco. Firma wdrożyła odpowiednie procedury, zachowując zalecane środki ostrożności, mające zapewnić bezpieczeństwo pracownikom. Producent systemów aluminiowych  z Bielska-Białej idzie jednak krok dalej — wspiera finansowo placówki medyczne, produkuje przyłbice i przekazuje inne środki ochrony dla szpitali.

czytaj więcej

Nagroda TopBuilder dla systemu rolet nadstawnych SKB STYROTERM

Najcieplejszy system rolet nadstawnych na rynku - SKB STYROTERM firmy Aluprof, został wyróżniony  nagrodą TopBuilder 2020 w kategorii Produkt Roku: nowość i innowacja roku. Kapituła konkursu doceniła produkt za innowacyjność, doskonałe parametry techniczne oraz przemyślaną konstrukcję, przyjazną producentom.

czytaj więcej

Aluprof bez przerwy w pełnej dyspozycji

W związku z globalną epidemią koronawirusa (COVID-19) zapewniamy, że sytuacja firmy Aluprof jest stabilna i nie przewidujemy w chwili obecnej znaczących problemów z codziennym funkcjonowaniem. Produkcja we wszystkich naszych zakładach odbywa się w trybie standardowym, przyjmujemy zamówienia i dostarczamy towar do naszych klientów. Niemniej jednak zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas najwyższą wartością. Stąd też przedsięwzięliśmy wszelkie środki zapobiegawcze i na bieżąco monitorujemy dynamicznie zmieniającą się sytuację w Polsce i na świecie.

czytaj więcej

Konsumencki Lider Jakości 2020 dla marki Aluprof

Firma ALUPROF zajęła I miejsce w kategorii „PROFILE I SYSTEMY Z ALUMINIUM” w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020. Wyróżnienie to rokrocznie przyznawane jest na podstawie opinii aktywnych konsumentów, co czyni markę najbardziej rozpoznawalną w swoim segmencie.

czytaj więcej

Aluprof stawia na rozwój systemów rolet nadstawnych OPOTERM

Rolety nadstawne to wciąż jedne z najpopularniejszych i najchętniej proponowanych inwestorom rozwiązań do zastosowania w nowym budownictwie przez monterów stolarki okiennej. W głównej mierze wynika to z faktu, że montaż tego typu produktów jest stosunkowo szybki i prosty, gdyż polega na bezpośrednim osadzeniu skrzynki na ramie okiennej za pomocą odpowiednio dobranego profilu adaptacyjnego, kompatybilnego z profilem ramy okiennej. Dlatego obserwując wciąż rosnące zainteresowanie tą kategorią systemów firma Aluprof SA już od kilku lat skupia siły nad rozwojem jednego ze swoich czołowych produktów – systemu SKT Opoterm.

czytaj więcej

Aluprof Partnerem Głównym konferencji SHARE ARCHITECTS w Europie

SHARE ARCHITECTS to inicjatywa, która powstała z myślą o wymianie doświadczeń, a także szerzeniu inspiracji i pomysłów na rozwój architektury w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowej. Idea ta doskonale wpisuje się w strategię firmy Aluprof SA, która zdecydowała się zostać Partnerem Głównym aż 6 konferencji organizowanych w różnych europejskich krajach.

czytaj więcej

Twój salon bliżej natury – nowe moskitiery do drzwi przesuwnych

Salon z panoramicznym widokiem na okolicę to marzenie niejednego inwestora realizującego projekt własnego domu. Wychodząc temu naprzeciw firma Aluprof wprowadziła do oferty nowy system moskitiery plisowanej MPH DUAL, która chroni wnętrze przed obecnością owadów, gwarantując niczym nieograniczony widok na zewnątrz.

czytaj więcej