Najlepszy adres dla rolet

Aktualności

„TWORZYMY PRZYSZŁOŚĆ” - wywiad z Tomaszem Grelą w magazynie BUILDER

rezes Aluprof SA - Tomasz Grela został zaproszony na okładkę najnowszego wydania miesięcznika „Builder” (07/2019). W rozmowie z redakcją wspomina swoje początki w firmie, analizuje aktualną kondycję branży i kreśli plany na przyszłość.

czytaj więcej

Aluprof z tytułem Budowlanej Marki Roku 2019

Producent systemów aluminiowych po raz kolejny został doceniony przez profesjonalistów branży budowlanej. Dzięki pozytywnej opinii i rekomendacji firm wykonawczych marka Aluprof znalazła się w tegorocznym Rankingu Budowlanych Marek Roku. 

czytaj więcej

Aluprof z Orłem Polskiej Stolarki 2019

Po raz siódmy z rzędu wręczono Orły Polskiej Stolarki. Tegorocznym laureatem nagrody, przyznawanej firmom szczególnie zasłużonym  dla rozwoju branży, został Aluprof S.A. Wręczenie statuetek miało miejsce 23 maja podczas gali jubileuszowego X Kongresu Stolarki Polskiej, organizowanego przez Związek POiD.

czytaj więcej

Roleta antywłamaniowa w klasie RC2 – nowy wymiar bezpieczeństwa od Aluprof

System rolet antywłamaniowych Safety Plus to propozycja skierowana do inwestorów dla których kwestie bezpieczeństwa mają istotne znaczenie i poszukują certyfikowanego rozwiązania w przystępnej cenie.

czytaj więcej

SKB STYROTERM Innowacyjnym Rozwiązaniem Branży Stolarki 2019

Podczas tegorocznej 24 edycji Konwentu Stolarki VIP, która odbyła się w dniach 21-22 luty 2019 roku w Gniewie wyłoniono po raz czwarty laureatów programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2019. W gronie uhonorowanych nie mogło zabraknąć także firmy Aluprof, która została nagrodzona za zaprojektowanie innowacyjnego systemu rolet nadstawnych SKB STYROTERM.

czytaj więcej

Produkty Aluprof z atestem higienicznym PZH

Firma Aluprof S.A. dbając o najwyższą jakość swoich produktów wykonała dobrowolną i nieobowiązkową atestację w Państwowym Zakładzie Higieny, która potwierdziła, że oferowane przez nią produkty są bezpieczne dla zdrowia ludzi i przyjazne dla środowiska. 

czytaj więcej

Diament Forbesa 2019 dla Aluprof

Redakcja polskiej edycji miesięcznika „Forbes” ogłosiła ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wśród laureatów prestiżowych „Diamentów Forbesa 2019” nie mogło zabraknąć firmy Aluprof. To kolejny ważny tytuł dla marki z Bielska-Białej.

czytaj więcej

Wysoka klasa reakcji ogniowej dla rolet w systemach Aluprof

Badania przeprowadzone w Zakładzie Badań Ogniowych Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie wykazały, że rolety zewnętrzne (żaluzje zwijane) wyposażone zarówno w kurtyny aluminiowe, jak i tworzywowe oferowane przez firmę Aluprof charakteryzują się bardzo wysoką klasą reakcji ogniowej. 

czytaj więcej

Nowatorskie rozwiązanie w systemach rolet tekstylnych - SRT FLAT MAXI z regulacją

Jako pierwszy systemodawca, w ramach systemu rolet materiałowych SRT FLAT MAXI, firma Aluprof wprowadziła na rynek nowatorski mechanizm możliwości regulacji pasów dla tkanin serii D&N. 

czytaj więcej

ALUPROF Perłą Polskiej Gospodarki!

Firma Aluprof S.A. została wyróżniona w XVI edycji Rankingu Perły Polskiej Gospodarki. Firma Aluprof uzyskała prestiżowy tytuł w kategorii „Perły Duże”, przyznawany przedsiębiorstwom, których przychody w okresie roku wyniosły min. 100 milionów złotych. Wyniki plebiscytu ogłaszana są na podstawie obiektywnego algorytmu stworzonego przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

czytaj więcej

Aluprof na targach BAU w Monachium!

BAU to wiodące targi architektury, materiałów i systemów budowlanych. Tegoroczna edycja potrwa od 14 do 19 stycznia 2019 r. Tradycyjnie już do Monachium zjadą najważniejsze marki z całego świata. Wśród wystawców nie zabraknie polskiej firmy Aluprof. Europejski lider wśród producentów i dystrybutorów systemów aluminiowych dla budownictwa zaprezentuje innowacyjne rozwiązania ze swojej oferty.

czytaj więcej