Najlepszy adres dla rolet

Aktualności

Moskitiera plisowana okienna od Aluprof

Z uwagi na wysokie zainteresowanie ofertą moskitier, firma Aluprof S.A. postanowiła rozszerzyć ofertę moskitier o nowe rozwiązanie, zaprojektowane z myślą o montażu na oknach pionowych.

czytaj więcej

Aluprof partnerem specjalności dla studentów Budownictwa

Decyzją Rady Senatu Akademii Techniczno-Humanistycznej od najbliższego roku akademickiego ruszy nowa specjalność „Konstrukcje aluminiowe w budownictwie”. Jest to wspólny projekt uczelni z Bielska-Białej i marki Aluprof. To pierwsza specjalność o takiej tematyce na polskiej uczelni wyższej. 

czytaj więcej

Aluprof z potrójnym złotem!

„Złoty Champion Roku 2018” i podwójny tytuł „Złota Budowlana Marka Roku 2018” trafiły do firmy Aluprof – czołowego producenta systemów aluminiowych w Europie. Prestiżowe wyróżnienia marka otrzymała w kategoriach: Profile okienne aluminiowe i Systemy roletowe. Zwycięzcy zostali wyłonieni w plebiscycie prowadzonym przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku.

czytaj więcej

Modele systemów rolet, bram i moskitier Aluprof dostępne w technologii BIM

Mając na względzie ułatwienie procesu projektowania rozwiązań jakimi są rolety zewnętrzne, moskitiery czy bramy rolowane w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, firma Aluprof stworzyła gotowe modele swoich produktów. 

czytaj więcej

Opoterm Plus – wariant systemu nadstawnego z powiększonym ociepleniem

W celu sprostania oczekiwaniom bardziej wymagających projektów, firma Aluprof wprowadziła do oferty nową, powiększoną wersję ocieplenia OC+ dla systemu rolet nadstawnych SKT OPOTERM.

czytaj więcej

Moskitiery do zadań specjalnych

Moskitiery ramkowe stanowią niezwykle funkcjonalną, a zarazem estetyczną osłonę przed insektami. Najczęściej stosowane są w pomieszczeniach, które potrzebują szczególnej ochrony  jak sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy. Z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu, firma Aluprof wprowadziła do oferty moskitier ramkowych stałych nową gamę siatek przeciwinsektowych, które dzięki swoim właściwościom na pewno zaspokoją potrzeby użytkowników. 

czytaj więcej

ALUPROF Partnerem Strategicznym IX Kongresu Stolarki Polskiej

W dniach 17-18 maja 2018 roku w Grand Hotel Tiffi w Iławie obędzie się IX Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Firma ALUPROF, europejski wiodący producent systemów aluminiowych dla budownictwa, prężnie działająca w branży i wspierająca inicjatywny służące jej dynamicznemu rozwojowi, została Partnerem Strategicznym tego wydarzenia. 

czytaj więcej

ALUPROF laureatem programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2018

Firma ALUPROF została nagrodzona w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2018. Wyróżnienia za system rolet aluminiowych i drzwi zewnętrzne przyznano firmie podczas uroczystej gali XX Konwentu Stolarki na Zamku w Gniewie 22 lutego 2018 roku. Organizatorem tego corocznego wydarzenia była Stolarka VIP.

czytaj więcej

ALUPROF na targach POLYCLOSE 2018 w Belgii

W dniach 17-19 stycznia br. w Gandwie w Belgii już po raz 18 odbyła się jedna z najważniejszych imprez targowych w branży budowalnej Beneluksu – POLYCLOSE 2018, czyli Europejskie Targi Okien, Drzwi, Osłon Przeciwsłonecznych oraz Technologii Fasadowych.  Wśród wystawców po raz drugi pojawiła się firma ALUPROF. 

czytaj więcej

Aplikacja mobilna Aluprof

Z myślą o swoich klientach firma Aluprof przygotowała nowoczesne narzędzie, które umożliwia swobodne korzystanie z zasobów strefy autoryzowanej z poziomu smartfona lub tabletu.

czytaj więcej

Centrum Badań i Innowacji ALUPROF z akredytacją PCA - Zapraszamy do współpracy

4 grudnia 2017 roku Centrum Badań i Innowacji ALUPROF oficjalnie stało się jednostką akredytowaną, otrzymując certyfikat PCA. Dzięki temu jest pierwszym w Polsce i jednym z nielicznych w Europie akredytowanym laboratorium producenta systemów aluminiowych. 

czytaj więcej