kupujpolskie

Najlepszy adres dla rolet

Modernizacja Systemu Rolet Nadstawnych SKT OPOTERM

Firma Aluprof S.A. wzbogaciła swoją ofertę o nowe elementy konstrukcyjne dla systemu rolet nadstawnych SKT Opoterm.

Jedną z wprowadzanych nowości jest zaokrąglony profil boczny skrzynki (PSBO) oraz nakładki maskujące na pokrywy boczne (NPB i NOPB). Połącznie tych dwóch elementów stanowi estetyczne rozwiązanie w przypadku braku możliwości zabudowy od wewnątrz pomieszczenia.  System ten jest bardzo często spotykany na rynku francuskim i belgijskim. 

Istotną zmianą jest także wzbogacanie oferty o aluminiowy profil boczny (PSBA), dedykowany w przypadku braku zabudowy skrzynki. Dzięki trwalej i wytrzymałej konstrukcji, wykonanej z ekstrudowanego aluminium jest on odporny na działania czynników atmosferycznych. Warto dodać, że element ten może być polakierowany na dowolny kolor z palety RAL, co pozwala na dopasowanie kolorystyczne do elewacji budynku bądź stolarki okiennej.

Ponadto wprowadzone zostały m.in. wąskie prowadnice (PPA35),  wykonane z ekstrudowanego aluminium dla profili maxi i mini, które umożliwiają dodatkowe docieplenie ramy, co minimalizuje straty ciepła. Prowadnice te dostępne są również w wariancie z moskitierą (PPAM35).

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej animacji.

 20160126 SKT french2 back20160224 SKT french2a