kupujpolskie

Najlepszy adres dla rolet

Nowy system SKEF do montażu żaluzji fasadowych

Obserwując trendy rynkowe i potrzeby projektantów firma Aluprof opracowała bardzo funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, pozwalające na montaż żaluzji fasadowych przy wykorzystaniu skrzynek roletowych w systemie SKE.

Tego typu osłony przeciwsłoneczne są coraz częściej stosowane na przemian z roletami. Dlatego też zastosowanie systemu SKEF gwarantuje estetyczne połączenie obu produktów, zapewniając jednorodność i estetyczny wygląd fasady. 

Konstrukcja systemu wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość na oddziaływanie czynników atmosferycznych, a także  umożliwia polakierowanie na dowolny kolor z palety RAL. Pozwala to tym samym na kolorystyczne dopasowanie widocznych elementów żaluzji do elewacji budynku lub stolarki okiennej. Proponowane rozwiązanie cechuje bardzo łatwa prefabrykacja dzięki możliwości bezinwazyjnego montażu szyny żaluzji, który eliminuje konieczność wiercenia, gwarantując zachowanie walorów estetycznych produktu. Specjalnie opracowane prowadnice, zapewniają spójną pracę żaluzji.

System SKEF to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które może być stosowane do montażu żaluzji fasadowych, w których zastosowano lamele o wielkości 50 – 80mm. Co istotne, żaluzje fasadowe w systemie adapatcyjnym SKEF mogą być wyposażone w siatkę przeciwinsektową, która zapewnia skuteczną ochronę przed owadami przy zachowaniu przepływu światla i świeżego powietrza do wnętra. 

 

D_05b