kupujpolskie

Najlepszy adres dla rolet

Proces rekrutacyjny

Właściwy dobór kadry jest wyznacznikiem sukcesu firmy. Mając świadomość potencjału, jaki niosą ze sobą nasi Pracownicy, przykładamy dużą wagę do procesu rekrutacji – zależy nam na tym, aby pracowali dla nas najlepsi specjaliści. Proces rekrutacyjny  w ALUPROF SA jest wieloetapowy a kandydaci, którzy zostają wyłonieni po jego zakończeniu, rozpoczynają satysfakcjonującą pracę w przyjaznej atmosferze i profesjonalnym środowisku pracy. 

KROK 1. OGŁOSZENIE REKRUTACYJNE

Każdą rekrutację rozpoczynamy od publikacji ogłoszenia, w którym kandydat znajdzie szczegółowe dane dotyczące wymagań stanowiska pracy. Otrzymane zgłoszenia są wnikliwie analizowane pod kątem kompetencji kandydata i dopasowania ich do naszych potrzeb. 

KROK 2. SPOTKANIE 

Kandydaci, których kwalifikacje najbardziej odpowiadają naszym oczekiwaniom, zostają zaproszeni na spotkanie rekrutacyjne, w trakcie którego chcemy pozyskać informacje dotyczące ich kompetencji i umiejętności a także motywacji do pracy.

KROK 3. DECYZJA I INFORMACJA

Jeśli wszystkie etapy kandydat przejdzie pomyślnie, dołączy do naszego zespołu, o czym poinformujemy go telefonicznie przedstawiając jednocześnie warunki zatrudnienia i zapraszając do nas w celu dopełnienia formalności związanych z podjęciem pracy.

KROK 4. PODZIĘKOWANIA

Po zakończonym procesie rekrutacji informację zwrotną o jego wyniku udzielamy wszystkim kandydatom zaproszonym na rozmowy.