kupujpolskie

Najlepszy adres dla rolet

Produkcja i usługi

  

PRODUKCJA SKRZYNEK I PROFILI ROLETOWYCH

W Aluprof Opole odbywa się produkcja profili roletowych na nowoczesnych i w pełni zautomatyzowanych liniach firm DREISTERN i DALLAN. Urządzenia te zapewniają dużą wydajność i powtarzalność kształtu. Wytwarzane na nich profile powstają w procesie rolkowego kształtowania blach aluminiowych. W zależności od zastosowanego oprzyrządowania możliwe jest produkowanie 7 typów (rozmiarów) profili. Produkcja skrzynek roletowych, polegająca na profilowaniu krawędzi blachy i nadaniu odpowiedniego kształtu obu elementom składowym skrzynki odbywa się dwuetapowo. Oba procesy realizowane są automatycznie i sterowane komputerowo. 

Aluprof SA posiada w swojej ofercie skrzynki do produkcji rolet w róznych rozmiarach i kształtach, które spełniają nawet najwyższe wymagania klientów.

produkcja opole _MG_8809 _MG_8789 _MG_8836 

LAKIEROWANIE PROSZKOWE

Aluprof w obu swoich zakładach dysponuje nowoczesnymi lakierniami proszkowymi z wysokowydajnymi, w pełni zautomatyzowanymi liniami, wyposażonymi w szybkozmienne kabiny lakiernicze. Dzięki dodatkowej ręcznej linii lakierniczej firma możne szybko dostosować się do wymagań klientów w zależności od wielkości zlecenia oraz terminu realizacji.

Firma stawia na rozwiązania przyjazne środowisku używając nietoksycznych preparatów oraz stosując bezchromową obróbkę aluminium. Kabina typu „sandwich” oraz system zasilania i odzysku proszku pozwala na efektywne wykorzystanie lakieru oraz szybką zmianę koloru. 

Całość procesu lakierowania sterowana jest komputerowo, co gwarantuje stałość i powtarzalność parametrow lakierowania, w tym grubości powłoki. Skuteczność nadzoru nad parametrami lakierowania potwierdzają uzyskane certyfikaty organizacji Qualicoat oraz dostawcy farb proszkowych IGP.

W ofercie dostępne są: 

  • wszystkie rodzaje lakierów proszkowych w całym zakresie palety barw RAL, NCS, systemem ATEC oraz farbami o wydłużonej gwarancji,
  • powierzchnie drewnopodobne DECORAL, 
  • lakierowanie blach 1250 x 3000 mm,
  • system dwuwarstwowy (podkład + farba właściwa) zalecane w środowisku „basenowym, nadmorskim”, oraz preanoda+farba.

Wydajność lakierni Aluprof wynosi 3,8 mln m rocznie. Maksymalne gabaryty: L=7200 mm; H=500 mm; w przypadku fabryki w Opolu to: L=1800 mm; H=400 mm; ciężar materiału na zawieszce do 300 kg.

DSC_7460 DSC_7423 DSC_7458 DSC_7433