kupujpolskie

Najlepszy adres dla rolet

SKB STYROTERM Innowacyjnym Rozwiązaniem Branży Stolarki 2019

Podczas tegorocznej 24 edycji Konwentu Stolarki VIP, która odbyła się w dniach 21-22 luty 2019 roku w Gniewie wyłoniono po raz czwarty laureatów programu Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki 2019. W gronie uhonorowanych nie mogło zabraknąć także firmy Aluprof, która została nagrodzona za zaprojektowanie innowacyjnego systemu rolet nadstawnych SKB STYROTERM.

W programie IRBS wyróżniane są te rozwiązania, które spełniają kryteria innowacyjności, ale często także wychodzą naprzeciw zmieniającym się czasom; informatyzacji, automatyzacji, intuicyjności działań i potrzebom rynku, klientów biznesowych i konsumentów. Taki właśnie jest nowy system SKB STYROTERM, który posiada doskonałe parametry techniczne i przemyślaną konstrukcję. Rozwiązanie to zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Głównym elementem tego systemu jest skrzynka, która wykonana została z wysokiej jakości materiału, posiadającego bardzo dobre właściwości termiczne. Badania w renomowanym instytucie badawczym IFT ROSENHEIM wykazały, że proponowane rozwiązanie cechuje nadzwyczaj niski współczynnik przenikalności cieplnej (Usb już od 0,40 W/m²K), co sprawia, że jest to produkt o najlepszych parametrach na rynku.

To  bardzo ważne wyróżnienie dla najnowszego produktu firmy Aluprof w segmencie systemów roletowych – mówi Sabina Gustof Koordynator Marketingu.- Nasza firma od lat stawia na innowacyjność w zakresie energooszczędności. To bardzo ważny aspekt współczesnego budownictwa. Jako jeden z europejskich liderów na bieżąco śledzimy trendy, rozmawiamy z producentami stolarki okiennej i osłon przeciwsłonecznych i poszukujemy wspólnie rozwiązań, które pomogą nam wspólnie zwiększyć konkurencyjność polskich produktów na rynkach europejskich. 

Wśród grona laureatów programu IBRJ znalazły się również inne znane marki jak m.in.: Wiśniowski, Fakro, Partner Alma, Rojaflex, Oknoplast czy Saint-Gobain, którym serdecznie gratulujemy.