kupujpolskie

Najlepszy adres dla rolet

Staże i praktyki

W nieustannym i dynamicznym rozwoju naszej organizacji chcemy korzystać z kreatywności ludzi młodych. Spółka ALUPROF S.A organizuje praktyki dla uczniów szkół średnich oraz staże  dla studentów, którzy zamierzają zdobyć praktyczną wiedzę i cenne doświadczenie pracując w gronie najlepszych specjalistów w branży systemów aluminiowych. Do podjęcia współpracy zapraszamy tych z kandydatów, którzy z pasją i zaangażowaniem realizują wyznaczone cele, są  kreatywni a wyzwania i rozwój kompetencji utożsamiają z szansą na odniesienie sukcesu zawodowego.  

PROGRAM STAŻOWY "ZAPROJEKTUJ SWÓJ PROFIL"

Ofertę staży kierujemy głównie do studentów ostatniego roku studiów inżynierskich/magisterskich lub absolwentów następujących kierunków: 

- Budowy Maszyn
- Mechaniki
- Budownictwa

Staże trwają od 3 do 6 miesięcy i odbywają się w działach Wsparcia Technicznego oraz Rozwoju  gdzie stażysta  zajmuje się wsparciem pracy zespołu konstruktorów lub projektantów uczestnicząc w procesach tworzenia nie tylko standardowych ale również indywidualnych rozwiązań technicznych dla realizowanych obiektów. W końcowym etapie współpracy Stażysta ma szansę na  wykonanie tzw. zadania przewodniego praktyki.

Po odbyciu stażu każdy jego uczestnik umie prezentować ogólną znajomość procesu projektowania  konstrukcji aluminiowo-szklanych oraz potrafi praktycznie zastosować pozyskaną w trakcie stażu wiedzę techniczną. Wyróżnione przez nas osoby  mają szansę dołączyć do Zespołu pracowników Aluprof na stałe i rozpocząć karierę zawodową w wiodącej firmie branży systemów aluminiowych w Polsce.

Co oferujemy:

- zdobycie wiedzy merytorycznej i praktycznej pod okiem profesjonalistów;
- wynagrodzenie stażowe;
- samodzielne stanowisko pracy;
- szansa na wprowadzanie w życie własnych pomysłów i rozwiązań;
- możliwość elastycznego pogodzenia pracy z nauką;

 Jak wygląda proces rekrutacyjny?

- rozwiązanie jednego z dwóch zadań opracowanych dla Działu w którym zamierzasz odbyć staż;
- wypełnienie poniższego formularza aplikacyjnego, oraz przesłanie tych dokumentów wraz z CV na adres: staz@aluprof.eu
- weryfikacja przesłanych zadań;
- spotkanie rekrutacyjne ze specjalistą działu HR i managerem podczas której sprawdzimy również umiejętności językowe;

 

 

 staze1